Кохання левів

Вирішивши залишити ведмедів, лисиць, єнотів "на закуску", ми відразу ж потягнули господаря до вольєру з левами. Трирічного царя звірів звуть Ріккі, а його левицю (однорічку) -- Ельза, їхнє ж потомство поки що безіменне.

Першою була клітка Ріккі, який швидко, але поважно пересувався по ній, підставляючи господарю свою гриву, -- почухати. Величезний хижак явно діставав задоволення й на нас увагу не звертав, принаймні не лякав, чого не скажеш про його подругу.
Добробуд Сколе деревяний зруб
Левиця, яка 4 липня вночі народила чотирьох левенят спочатку зі свого помешкання в клітці (щось схоже на маленьку стайню з постеленою на підлогу соломою) не виходила. По клітці повзали левенята розміром з невеликого кота. Потім зненацька вибігла левиця і загарчала на нас, від несподіванки ми аж відсахнулися. Як каже пан Іван, раніше, до народження потомства, він вільно заходив у клітку. Тепер же левиця ослаблена пологами, а коли хижак ослаблений та агресивний, то це дуже небезпечно, бо нападає навіть на близьку людину.
Щодо левенят, то вони почуваються добре, вже п'ятого дня в них відкрилися очка. Харчуються лише молоком, втім, як і мама, яка зменшила вживання м'яса з 5 -- 6 кг на день наполовину і натомість п'є багато молока. Поки що Білак не знає, що робити з левенятами, каже, що, можливо, обміняє їх на тигра, бо вже давно мріє мати й такого звіра у своєму зоокутку.

Поки прямуємо до загону зі страусами, розповідає історію Ельзи. "Ельзу, коли вона була маленькою та слабкою, бо була покинута батьками, мені подарували в Самбірському цирку. Згодом я купив їй лева Ріккі. В них велике кохання, і це видно з їхнього потомства. Я намагаюся створити їм найкращі умови проживання, але без кохання, думаю, що левиця не привела б на світ стількох левенят. Наскільки мені відомо, в неприродних (в клітці) умовах ці тварини народжують тільки одну дитину"